Olomoucký arcibiskup Josef Nuzík slaví šedesátiny a při této příležitosti s ním vychází kniha rozhovorů. Jmenuje se „Na život není nikdo sám“ a Nuzík v ní mluví o svém životním příběhu. Popisuje dospívání na Slovácku, jak se učil soustružníkem i vojnu v západních Čechách. „Můj život není stoupání za kariérou. Díky tomu si ho vážím, přijímám a mám radost, že můžu naplňovat přítomný okamžik a být k dispozici druhým,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz.