Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) by mohla vzít prezidenta Petra Pavla na summit NATO do Ankary bez poradců. Informují o tom anonymní zdroje serveru Neovlivní.cz. Motoristé podle serveru udělají všechno proto, aby se Pavlovi pomstili.