V soutěži o nový design pánských trenek značky Styx vyhrál návrh s planetami

Česká značka spodního prádla Styx vyhlásila soutěž pro nadané a kreativní lidi, které baví kreslit, navrhovat a tvořit. Soutěže se mohli zúčastnit profíci i amatéři a nejlepší návrh se nyní zrealizoval v nové kolekci trenýrek.

Podmínkou nového designu byla možnost variability a návaznosti látky a maximálně pět použitých barev. „Byli jsme mile překvapeni, jak skvělé a originální návrhy nám lidé posílali a výběr pro nás proto nebyl zcela jednoduchý. Nakonec ale přeci jen jeden návrh zvítězil nad ostatními, který na naše trenky perfektně padne, a to je motiv planet , který nám poslala Jana Jarkovská. Ten jsme se také rozhodli zrealizovat a nyní je již v prodeji,“ říká Adam Rožánek, zástupce české značky spodního prádla Styx.

Vítězný design v nové kolekci s názvem Styx art planety

Vítězné trenky jsou ušity v klasické variantě. Vyrobeny jsou ze 100% bavlny a jsou maximálně pohodlné na celodenní nošení i domácí lenošení. Trenky mají poklopec s knoflíčkem a v zadní části vložený pátý díl, díky čemuž se nikde zařezávají a přesně padnou. Barva látky je tmavě modrá a je poseta barevnými motivy planet. Guma je klasická a horní část zdobí nášivka loga Styx.

Trenky jsou baleny dle aktuální kolekce české značky Styx. K dostání jsou v pánské variantě od 369 Kč na www.styx-underwear.cz  a www.trenyrkarna.cz .