UŽ NIKDY VYTEKLÝ SÝR ČI PLACATÝ SENDVIČ

Také si rádi dáváte správně opečený a uvnitř nadýchaný sendvič s náplní, která není slisovaná do nevzhledné placaté směsi? Že ano, ale na tom starém sendvičovači se to téměř nikdy nepodaří, a navíc k tomu musíte odstraňovat rozteklý a připečený sýr? To se vám ale s prémiovým elektrickým kontaktním sendvič grilem Sage Perfect Press SSG600 stát nemůže.  

Sage SSG600 má totiž tři možnosti nastavení výšky grilovacích desek, a navíc dokáže přizpůsobit tlakovou zátěž od dvou kilogramů po 425 gramů pro to správně jemné a načechrané opékání sendvičů; navíc jeho údržba je velice snadná díky zaobleným rohům a nepřilnavému povrchu bez nebezpečné látky PFOA, což je rakovinotvorná perfluorooctanoická kyselina, která bývá v běžných nepřilnavých površích.

V kontaktním sendvič grilu Sage Perfect Press SSG600 můžeme připravit i croissanty bez jejich zploštění, nepoškozené quesadillas, velšský rarebit, a dokonce i volská oka bez oleje na spodní grilovací desce. Chytrá konstrukce závěsu Crush Control zajišťuje, že na připravované jídlo je vždy nastaven ten správný tlak, takže vždy získáte dokonalý výsledek. Toast bude například zvenčí příjemně křupavý, uvnitř pak s načechranou náplní. Obrovskou výhodou tohoto přístroje je i uložení ve vzpřímené poloze, která ušetří na kuchyňské desce či ve skříňce spoustu místa. 

Konstrukce Sage Perfect Press SSG600 vychází z mnohaletých zkušeností. Značka prémiových spotřebičů Sage je totiž lokální značkou pro Evropu australské společnosti Breville (založena roku 1932), která jako první na světě vyvinula a začala prodávat tzv. sendvič-toaster. Produkt měl obrovský úspěch a po jeho uvedení na trh v Austrálii se ho v roce 1974 prodalo 400 000 kusů.  Značka Breville se stala v Austrálii velmi oblíbenou; techniku Sage v Evropě mimo jiné využívá slavný kuchař Heston Marc Blumenthal, nositel Řádu britského impéria a propagátor molekulární gastronomie.

Sendvič gril Sage Perfect Press SSG600

Prémiový nepřilnavý povrch bez PFOA.

Odolná lisovaná ramena horní desky

Snadná údržba díky zaobleným rohům a nepřilnavému povrchu

3 možnosti nastavení výšky grilovacích desek (jemné, vyšší tlak a uzamčeno)

Kompaktní pro vertikální uložení

Kapacita pro 2 sendviče

Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřátí grilovacích desek

Odnímatelný odkapávací zásobník.
Protiskluzové nohy.
Čisticí stěrka

Příkon 1500 W

Materiál: slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli

Rozměry (š×h×v) 31×34,9×14,6 cm

Hmotnost 3,28 kg

Doporučená maloobchodní cena 3190 Kč