Styx představil novou kolekci trenek pro celou rodinu

Značka spodního prádla Styx představila nové kolekce trenýrek s veselými motivy v dámských, pánských, dětských i rodinných variantách, které se hodí jak na domácí lenošení, tak na pohodlné celodenní nošení. Potěšit novou kolekcí můžete své blízké nejen pod stromečkem.

Rodinné trenky Styx art emoji

Rodinné trenky Styx s hravým barevným motivem se smajlíky. Při pohybu nikde neřežou, neškrtí ani netlačí, jsou speciálně navrženy tak, aby byly při nošení maximálně pohodlné. To umožňují jak rozparky na nohavičkách, tak tzv. pátý díl, který je vložený v zadní části a umožňuje komfortní nošení a volnost pohybu. K dostání jsou pro všechny věkové kategorie bez rozdílu, dětské trenýrky už od velikosti 2 let věku. Charakteristickými prvky trenýrek Styx je originální design a kvalitní materiály, většina je vyrobena ze 100% bavlny, která nabízí vysoký komfort během jejich nošení. K dostání jsou ve dvou provedení, jako klasické trenýrky se zapošitou gumou nebo sportovní varianta s vytkávanou gumou. Na výběr jsou pánské, dámské i dětské varianty se stejnými vzory i barvami. Pánské trenky Styx jsou k dostání za 369 Kč, dámské za 349 Kč a dětské za 189 Kč na www.styx-underwear.cz  a www.trenyrkarna.cz .

Dětské trenky jungle a strukture

Dětské trenky Styx z nové kolekce nabízejí nové hravé motivy jungle a strukture. Mají pohodlný střih a jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Trenýrky mají všitou gumu, která nikde neškrtí ani netlačí, proto se hodí i pro ty nejmenší prcky, stejně jako pro juniory. Pokud chcete ladit celá rodina, seženete trenýrky i v pánské a dámské variantě. Všechny trenky Styx se vyrábí v České republice. Dětské trenky jsou k dostání za 189 Kč (velikosti od 2 do 12 let) na www.styx-underwear.cz  a www.trenyrkarna.cz .

Dámské a pánské trenky Styx by Petr Jáchym

Trenýrky Styx s klasickou i sportovní gumou s motivy navrženými malířem Petrem Jáchymem ve dvou provedeních abstraktního vzoru v červeno modré a ve žluto modré. Komfortní střihy těchto trenýrek a příjemný materiál ze 100% bavlny z nich dělají jedinečný kousek, který si každý zamiluje nejen na první pohled, ale i na první dotyk. Trenýrky jsou k dostání v dámské i pánské verzi, abyste k sobě ladili. Jako bonus jsou balené dle aktuální akce. Vyráběny jsou v České republice. K dostání jsou za 349 Kč (dámská varianta), za 369 Kč (pánská varianta) na www.styx-underwear.cz  a www.trenyrkarna.cz .

Všechny trenky Styx jsou baleny v dárkových krabičkách.