SENCOR VÁS ZVE NA HORSEFEATHERS SNEAK THE TWEAK

Některá střediska v ČR se již mohou pochlubit sněhovou pokrývkou a nadšenými lyžaři a snowboardisty. Mezi ně patří i středočeský Monínec, který již měsíc nabízí možnost zimních sportů. V sobotu 2.12.2017 vás značka SENCOR, jakožto jeden ze sponzorů akce, zve na super party s Horsefeathers pro-ridery Eiki Helgasonem, Tylerem Chorltonem a Antti Jussilou.  

Monínec letos opět spustil lyžovačku jako první v republice díky technologii SnowFactorya nově s parkovištěm u horní kotvy zajistí komfort pro každého zájemce.

Pokud jste ještě sezónu nezačali, je tu akce, která se k tomu přímo vybízí. V sobotu 2. 12. se areál v 9,00 ráno otevře a celé dopoledne bude možné si neomezeně užívat prvního sněhu. Ve 13,00 hodin pak začne oficiální program dne. Na Hotelové sjezdovce se spustí Cash for Tricks sessions, při kterých budou jezdci předvádět své triky na různě složitých překážkách. Celé odpoledne pak můžete na svých prknech zkoušet a nacvičovat nové triky spolu se zmíněnými jezdci. Zábava ale neskončí s padnutým soumrakem, ale naopak začne. V 19,00 se spustí afterparty a ve 22,00 můžete sledovat premiéry filmů těchto borců.

Přijeďte tedy na Monínec 2.12.2017 a zkuste si natočit své ride-movie na outdoorovou kameru 3CAM 4K03WR s bohatým příslušenstvím, díky kterému ji upevníte na helmu, na jaře na řídítka kola, v létě ji vezmete pod vodu. A to jen za 2299 Kč.

Další informace o výrobku najdou zákazníci na stránkách http://www.sencor.cz/produkty.