Rakovnické krimi střípky

Telefonické upozornění na dva podezřelé muže poslalo ve tři hodiny odpoledne hlídku městské policie na parkoviště u obchodního domu v Plzeňské ulici.  

Velitel Městské policie Rakovník Jaromír Nový popsal: „Měli se motat okolo vozidel a jeden z výtečníků se prý dokonce pokoušel do osobáku dostat. Hlídka na místě zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě." Jedno vozidlo jevilo známky vniknutí, proto byla na místo přivolána Policie České republiky. „Ta si případ převzala," dodal Jaromír Nový.

Malé drama se mělo odehrát v sedm hodin večer na parkovišti u obchodního domu v ulici Pod nemocnicí. Městská policie přijala telefonické oznámení, že tam mladý muž napadá dívku. Velitel Městské policie Rakovník Jaromír Nový popsal: „Naše hlídka ale na uvedeném místě už zastihla jen mladou ženu, která sdělila, že ji napadl kamarád." „Už ale odešel, ale bydlí nedaleko," sdělila mužům zákona slečna. Strážníci dotyčného dostihli u vchodu do jednoho z domů a vyzvali ho k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. „Událost byla předána k dalšímu šetření," dodal Nový.

V půl sedmé ráno vběhla na silnici u Lišan před vůz značky Audi srna. Osmadvacetiletý řidič osobního auta vyvázl ze srážky bez zranění. Srna po kolizi odběhla. Škoda na vozidle je kolem 30 tisíc korun.