JAK VYLEPŠIT PRACOVNÍ MÍSTO

Máte kompletně vybavenou kancelář či dětský pokoj a hledáte vhodné řešení pro její vylepšení? Vynikajícím doplňkem pro vás může být pracovní stanice Stell. Jedná se v podstatě o polohovatelnou podložkou na váš současný pracovní stůl, která umožní vykonávat sedavou práci u počítače v ideální poloze, a to i ve stoje. Změna poloh i správné držení těla vám díky dobře sestavenému pracovnímu místu může ulevit od bolesti zad, hlavy a dalších obtíží. V ideálním případě jim touto cestou můžete předcházet.

Pracovní stanici Stell SOS 3130 nastavíte podle vašich potřeb do výšky vhodné pro práci vestoje nebo vsedě. Právě pravidelné střídání těchto poloh má pozitivní vliv na lidský organismus a eliminuje například problémy se zády či krční páteří. Stanice je z kvalitní oceli, čímž je zaručeno její stabilní a bezpečné používání. Polohovatelnost je zajišťována systémem plynového pístu, který umožní s vynaložením minimální síly nastavit stanici do ideální ergonomické pozice. Díky stupňovitému polohování si uživatelé rozdílnou výšku pracovní plochy a monitoru nastaví jednoduše a rychle. Na základní desku můžete umístit až dva monitory či notebooky. Sit-Stand pracovní stanice Stell SOS 3130 je variabilní a plně přenosná. Vhodná je i do menších kanceláří pro lidi s různou náplní práce i do kanceláří domácích, takže si pomoci ní můžete vytvořit pracovní místo i tam, kde bojujete o každý centimetr i tam, kde je místo pro jediný víceúčelový stůl.

Důležitou součástí dobrého pracovního místa je také spolehlivá technika. Doplněním pracovní stanice o sadu základních kabelů, které nebudete muset hledat, odpojovat na jiných místech, získáte čas a komfort, který si zasloužíte. K zajištění bezpečného napájení i přenosu dat lze využít nabídku Sencor aktuálně rozšířenou o klasické síťové kabely ke stolnímu počítači, notebookový adaptér či USB 2.0 typu C pro Vaše telefony. V nabídce nechybí ani HDMI 2.0 určený pro propojení multimediálních zařízení až do rozlišení 4K.

Zmiňujeme-li spolehlivou techniku, je dobré udělat i bezpečnostní opatření, abychom předešli zbytečným problémům. Šikovnou vychytávkou pro Vaše pracovní místo je proto přepěťová ochrana Sencor SSP 580. Chrání přístroje před velkými rozdíly napětí a zvládne zabezpečit i citlivou a starší elektroniku. Obohacena o dva USB porty pro ostatní zařízení. Výhoda tohoto produktu spočívá ve funkci „master – slave,“ která odpojí techniku od napájecí sítě po vypnutí řídícího spotřebiče.

Všechny kabely Sencor jsou dostupné za velmi příznivé ceny.

Stanici Stell SOS 3130 můžete zakoupit za 8990 Kč.

Technické parametry:

SIT-STAND pracovní stanice SOS 3130
Plynový píst k vyrovnání zátěže
Velká pracovní plocha
Lze umístit až 2 monitory nebo monitor + notebook
Umístění na desku stolu
Ergonomicky přívětivé
Doporučené pracovní zatížení: 12 – 17 kg
Ideální pracovní zatížení: 15 kg
Ready to use
Plastový organizér
Ergonomická police pro umístění klávesnice
Šířka: 900 mm
Výška: 130 – 500 mm
Hloubka: 640 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel, MDF
„Pojistka“ proti vysazení