ČELOVÁ SVÍTILNA SENCOR SLL 58 A SLL 55

Ať už letos s rodinou a přáteli vyrazíte pod stan, do chatek nebo s karavanem po Čechách, nezapomeňte na pořádnou výbavu, která vás nenechá ve štychu. Praktické čelové svítilny SENCOR jsou nezbytnými pomocníky, s kterými si posvítíte u večerního posezení u ohně, ve stanu, při rozjímaní na rybách nebo při sportovních aktivitách. Dovolená v přírodě vždycky stojí za to!

Lehká, skladná a přitom odolná – taková je „čelovka“ SENCOR SLL 55. Svítilna je umístěna na textilním pásku, který je možno upravit podle potřeby a obvodu hlavy. Samotné světlo je osazeno jednou výkonnou 3wattovou diodou a dvěma červenými LED diodami pro noční osvětlení. Čtyři režimy svícení s různou světelnou intenzitou i výstražným módem jsou ideální pro bezpečné večerní toulky i sportovní činnosti jako je orientační běh nebo rybaření. Plně nabitá baterie posvítí až 60h na vzdálenost 100m. K dostání v černé a bílé barevné variantě s páskem „maskáčového“ motivu.

Doporučená cena svítilny SLL 55 je 399,- Kč

Super praktická mobilní svítilna SENCOR SLL 58 posvítí všude, kde je třeba. Díky zabudovanému magnetu je jednoduše připevnitelná na jakýkoliv kovový povrch. Výkonná 3W COB LED dioda se 3 režimy svícení – 50%, 100% a výstražné blikání – dosvítí až na vzdálenost 5m. V lehké, odolné konstrukci je zabudován i elastický samonavíjecí popruh, díky kterému je skladná a vhodná pro osvětlení každého místa venku i vevnitř stanu nebo chatky.

Doporučená cena svítilny SLL 58 je 179,- Kč