3 tipy pro pohodlné sledování tv, filmů či seriálů

16. 05 2017 | Půjčování videokazet či DVD patří již dávno k zapomenuté minulosti a pomalu ale jistě se k tomu připojuje i klasické sledování televize. Časy, kdy jsme z práce běželi rychle domů, abychom stihli náš oblíbený pořad v televizi, začínají být díky novým technologiím a službám historií. Jaké legální služby na českém trhu by neměly uniknout vaší filmové pozornosti?  

Filmy v češtině na Youtube

Mnoho lidí neví, že celé filmy v českém jazyce jsou legálně k dispozici i na Youtube. A to na kanále, který se jmenuje Filmy v češtině. Ten zprostředkovává přístup k filmům s českým dabingem zdarma. Všechny filmy jsou zde díky reklamám náležitě licencované. Najdete tu stovky titulů všech žánrů od rodinných přes pohádky až po akční snímky. Úplné novinky či filmové lahůdky zde nehledejte, ale z nabídky si jistě vybere každý člen rodiny. Mínusem je, že obsah zde nejde sledovat ve vysoké kvalitě, což je daň za bezplatné sledování. Tento kanál je ideální, pokud chcete například dětem pustit pohádky na notebooku, nebo jste na dovolené. Více zde .

Sledujte TV obsah až 30 dní nazpátek

Koukáte se rádi na televizi, ale své oblíbené pořady chcete sledovat v době, kdy to nejlépe vyhovuje vaším časovým možnostem? Pak je pro vás ideální variantou Lepší.TV - nová služba poskytovatele televizních programů, která nabízí v základním balíčku 69 televizních stanic za 189 Kč za měsíc a je tak levnější alternativou kabelovým televizím či jiným internetovým poskytovatelům. Oproti konkurenčním službám nabízí díky chytrému set-top-boxu sledování všech pořadů až 30 dní do historie. Podobné služby většinou nabízejí pouze dva dny. Takže pokud jedete na pár dní pryč, můžete si všechny pořady pohodlně a zpětně přehrát, stejně tak umožňuje jejich nahrávání. Další výhodou je, že pro fungování není nutný vysokorychlostní internet. Kromě sledování televize služba nabízí i videoarchiv se 400 filmy, seriály, dokumenty a pořady pro děti. Více zde .

Pro seriálové a filmové nadšence

Pokud se zajímáte o filmy a seriály a umíte dobře anglicky, tak by vašemu hledáčku jistě neměla uniknout největší světová „videopůjčovna“ Netflix, která začátkem minulého roku vstoupila na náš trh. Ta nabízí stovky filmů a seriálu. Po roce a půl na našem trhu Netflix skoro zdvojnásobil pro tuzemského diváka svůj obsah, například o seriály BBC. Nevýhodou ale je, že služba není lokalizovaná, takže u všech titulů je k dispozici pouze originální znění s anglickými titulky. Naštěstí ale Netflix pomalu začíná i s českou lokalizací, takže zde již najdeme první seriálové vlaštovky s českými titulky. Nejsilnější stránkou Netflixu je vlastní produkce, která se zaměřuje na seriály a stand-up speciály, jako je například oceňovaná The Crown nebo Dům z karet. Více zde .
 

 

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO