Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vánoční strom už stojí v centru města

25. 11 2018 | V Rakovníku na Husově náměstí už stojí vánoční strom. Kromě „hlavního“ vánočního stromu bude brzy náměstí zdobit několik menších vánočních stromků umístěných před budovou rakovnické radnice. 

I letos strom městu daroval jeden z občanů Rakovníka. „Jedná se o smrk stříbrný, který opět pochází od soukromníka z města, a to konkrétně z nábřeží Dr. Beneše,“ sdělil mluvčí radnice Jiří Cafourek. „Vánoční strom je letos menší, měří odhadem jedenáct metrů,“ přiblížila Věra Digmayerová z městského úřadu.

V dalších dnech bude strom ozdoben a v neděli 2. prosince slavnostně rozsvícen. Program na Husově náměstí začne v 16 hodin. Těšit se můžete na vystoupení dětí z MŠ Klicperova a MŠ V Lukách, na pěvecký sbor 2. ZŠ Rakovník a Hradní duo.

Nebude chybět soutěž o nejlépe nazdobený vánoční stromek. Vánoční stromky budou před radnicí nainstalovány v pondělí 10. prosince. Děti ze škol a školek stromky od úterý do pátku ozdobí.

O vítězi soutěže rozhodnou Rakovničané ve webové anketě na oficiálních stránkách města. Ta by měla odstartovat 15. prosince a skončí za čtyři dny. Slavnostní vyhlášení proběhne na Husově náměstí před rakovnickou radnicí 20. prosince od 10 hodin. Součástí vyhlášení bude hudební program.
 

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO